Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Esimesena jõudis karikafinaali Tamsalu

Tamsalu Los Toros/Agrovarustus alistas kolmapäeval Tamsalu spordihoones toimunud Lääne-Viru korvpallikarikavõistluste poolfinaali kordusmängus 71:67 RSK sPORTKUNDA/Hulja ja lunastas kahe kohtumise summas 14-punktilise paremusega pääsu finaali.

Kohtumise alguses näitasid külalised, et esimese mängu kümnepunktiline allajäämine on peast pühitud ning asusid kiirelt 7:2 juhtima. Seejärel ärkasid ka 80 silmapaari ees mänginud tamsalulased, kes veerandaja keskel vastaseid neli minutit korvipõual hoidsid ja 8:0 spurdiga 15:8 eduseisu haarasid. Oma osa mängisid sealjuures külaliste 11 pallikaotust. Veerandaeg 23:13 Tamsalule.

Meeskondlikumat mängu näitasid teise veerandaja alguses taas Tamsalu pallurid, kes neljaminutilise mängu järel juba 30:13 eduseisu nautisid. Sellega oli karikafinaali pääseja sisuliselt otsustatud, sest Kunda/Hulja ühendmeeskonna pallurid tegutsesid tujutult ning poolajaks oli seis tablool 42:25 kodumeeskonnale.

Kolmandal veerandajal mängupildis muudatusi ei toimunud ning võis eeldada, et samas meeleolus veeretatakse mäng lõpuni. Viimasel veerandajal leidsid siiski õige mängusoone ka sPORTKUNDA/Hulja mängijad ning kodumeeskonna maa-ala kaitset kostitati koguni viie tabava kaugviskega. Eelkõige just vaheltlõigete ja kiirrünnakute tulemusel, kus olulist rolli kandsid Argo Höövelson ja Tanel Uudeberg, suutis Tamsalu siiski napi 71:67 võidu koju jätta ja kahe mängu kokkuvõttes 140:126 taas karikafinaali pääseda.

Tamsalu poolel kogus viis meest kahekohalise arvu punkte, edukamatena tõid Uudeberg ja Livar Liblik 14 punkti. RSK sPORKTUNDA/Hulja tulemuslikumad olid Ainar Villers 18 ja Kaido Vahesalu 14 punktiga.
10 Detsember 2009
  Kommentaarid