Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Noored rühkisid kaheksa parema hulka

Bulgaarias jätkuval kuni 16-aastaste poiste EM-i B-divisjoni korvpalliturniiril kaotas Eesti teisipäeval 69:74 (21:25) Iirimaale, ent saavutas sellele vaatamata alagrupis esikoha ja kindlustas pääsu kaheksa parema hulka.

Treenerite Mait ja Rait Käbini käe all mängivate eestlaste edukamatena viskasid Sten Timmu Sokk 19 ja Henri Polakene 18 punkti.

Rakverest pärit Mattias Hunt 19 minutiga isiklikku punktiarvet ei avanud, visates mööda mõlemad kahepunktivisked ja neli kaugviset, kuid hankis kolm lauapalli, andis kolm korviga lõppenud söötu, blokeeris kaks viset, tegi kaks viga, kaks pallikaotust ja ühe vaheltlõike.

Seni neljast kohtumisest kolm enda kasuks kallutanud Eesti noortekoondise järgmine vastane on neljapäeval Bosnia ja Hertsegoviina. Lisaks neile kahele alustavad mänge samas veerandfinaalgrupis Gruusia ja Slovakkia.

Teises veerandfinaalgrupis heitlevad Portugal, Bulgaaria, Saksamaa ja Inglismaa. Mõlemast pääseb poolfinaali kaks edukamat.
03 August 2005
  Kommentaarid