Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakveres näeb jälle suurt korvpalli

Euroopa korvpallimeistrivõistluste lisavalikturniiriks valmistuv Eesti meeste rahvuskoondis võõrustab järgmisel nädalavahetusel, 13. ja 14. augustil Rakvere spordihallis toimuval Balti mere karikaturniiril lähinaabrite Läti, Soome ja Rootsi koondiseid.

Mõlemal päeval toimub kaks mängu - laupäeval kell 15 mängivad ühes poolfinaalis Rootsi-Soome ja teises kell 17.30 Eesti-Läti. Pühapäevased kohtumised algavad kell 12 ja kell 14.30.

Ettevalmistust nii Balti mere turniiriks kui ka samas kohas 19. augustil kell 19 peetavaks EM-i lisavalikturniiri mänguks Tšehhi koondisega alustavad peatreener Tiit Soku hoolealused Rakveres järgmisel nädalal.

Pileteid nii Balti mere turniiri kui ka EM-i lisakvalifikatsiooniturniiri mängudele saab osta Piletilevi müügipunktidest alates esmaspäevast, 8. augustist.

Päevapilet Balti mere turniiri mängudele maksab täiskasvanutele 60 krooni, üliõpilaste, õpilaste ja pensionäride sooduspileti hind on 30 krooni. Piletihinnad eelmüügis ja mängupäeval kohapeal on samad.

Rakvere spordihallis toimuva EM-i mängu Eesti-Tšehhi piletid maksavad eelmüügis Piletilevi müügipunktides 125 (täiskasvanud) ja 60 (õpilased, üliõpilased, pensionärid) krooni. Mängupäeval kohapealt ostes maksavad piletid vastavalt 150 ja 80 krooni.

Alla 6-aastased lapsed saavad kõikidele nimetatud mängudele sisse tasuta.
05 August 2005
  Kommentaarid