Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Noorte võimed pannakse proovile Parksepas

Eeloleval nädalavahetusel peetakse Parksepas Eesti meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniir noormeeste A-vanuseklassile (s 1988 ja hiljem).

Ainsat järelejäänud piletit meistrivõistluste 16 jätkaja hulgas läheb püüdma ka idaregioonis teise koha hõivanud Virumaa pallimängude kool.

Kalju Pluutus seeniori juhendatud virulaste konkurendid on väljakuperemeeste Parksepa SK/KK Räpina Kotkad, Rapla korvpallikool ja Tallinna regioonis neljanda koha hõivav meeskond, kes selgub hiljemalt reedeks.

Viimasele kohale pretendeerivad SK Marcus, Vitjaz, KeKoKo ja Tiit Soku KK.

Virumaa PK meeskonna vastane Eesti karikavõistluste poolfinaalis selgub aga juba esmaspäeva õhtul, mil Tallinna tehnikaülikooli spordihoones peetavas veerandfinaalis on vastamisi Pirita PK ja TTÜ KK.

Karikatabeli ülemises pooles on selgunud samuti üks poolfinalist - võõrsil TTÜ KK II tulemusega 88:81 alistanud Parksepa SK/Räpina KK. Nemad saavad endale poolfinaalivastase paarist Tiit Soku KK-Tartu PK/Estiko.

Kõikide vanuseklasside poiste karikavõistluste finaalmängud toimuvad 16. detsembril Saku suurhallis.
21 November 2005
  Kommentaarid