Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Virulased tugevdasid korvialust

Rahaliste raskuste tõttu hiljuti kahe leedulasest võõrmängija teenetest loobunud Rakvere palliklubi hankis korvi alla lisajõudu kodumaalt, laenates Dalkia/Nybitilt 22-aastase ja 207 cm pika Reinar Halliku.

Alates esmaspäevast, 23. jaanuarist Rakvere meeskonna treeningutega liitunud Hallik tuleb rendilepingu alusel virulastele toeks kuni käimasoleva hooaja lõpuni. "Usun, et Reinari näol ei ole tegemist sugugi kehvema mehega kui seda oli hiljuti meilt lahkunud Saulius Dumbliauskas. Pigem on tal potentsiaali rohkemakski," lausus Rakvere meeskonna juhendaja Andres Sõber, kelle käe all mängis Hallik 2003/2004 hooajal ka Tallinna Kalevis.

Virumaalt, Narvast pärit korvpallur osales Dalkia/Nybiti särgis tänavu SEB Ühispanga korvpalli meistriliigas kümnes kohtumises. Tema keskmised näitajad olid 14 minutit, 4,1 punkti ja 3,2 lauapalli. SEB Balti korvpalliliigas kujunesid Reinar Halliku 12 kohtumise keskmisteks näitajateks 12 minutit, 3,2 punkti ja 1,6 lauapalli.

Lisaks Dalkia/Nybitile ja Tallinna Kalevile on Eesti rahvuskoondise kandidaatide hulka arvatud Hallik mänginud varem veel Eesti meistriliigas Audenteses ja BC Hotronicus ning Hollandi meistriliigas Bergen op Zoomi Myleasecar Giantsis.
24 Jaanuar 2006
  Kommentaarid