Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Schenker Liiga põhiturniiri kohtumine Selver/Audentes University vs Cesis/Cesu Alus 3:1

Esimest geimi alustab Selver/Audentes University edukalt, seisult 5-10 hakkab Cesis/Cesu Alus spurtima. Audentese meeskond ei leia oma mängu. Lõpp kindlalt 25-20 Cesisele.

2. geim 6-1 spurt Selver/Audentese poolt, Pupart ja Tammaru servid teevad oma töö. 8-2 tehnilisele time-out’ile. Vastane ei leia mängu. Lätlased võtavad järgi 5-10. lõpus muutume lohakaks.. 25-23 tuleb geimivõit siiski Selver/Audentes University’le.

3. geim sama kindla algusega Selver/Audentesele nagu teine. Marko Tali ja Keith Puparti head blokid. 14-8 edu, mis jätkub 21-13 seisuni. Geimi keskel väga palju huvitavat ei ole. Geimi lõpp löödud täpselt sama valemiga – Selveri meeskond muutub lohakaks. Sikaste ründab kõvasti. Lätlaste Girts Martinsons teeb super servi, tõsised raskused vastuvõtul. Lõpp siiski 25-21 audentes.

4. geim sarnaselt kõigi teiste geimidega, Selver/Audentes läheb eest ära 8-3. Pupart näitab tõelist tipp-taseme rünnakut. Geim siiski kindlalt 25-19. Selle mängu kindlaim geim Selveri meeskonnale.

Kogu mäng sellega 3-1 Selver/Audentesele. Resultatiivseim oli ründaja Keith Pupart. Ka Marko Tali näitas 8 blokiga väga head mängu. Väga vajalikud 3 punkti on käes, homsele vastasele Poliurs/Biolar tuleb vastu minna veel suurema tõsidusega.

Ründaja Keith Pupart: Tegelikult oli vigaderohke mäng, vaadat ei olnud eriti ilus. Põhline on võit, saime oma 3 punkti kätte. Homme peame kindlasti paremini mängima, et nende vastu midagi ära teha. Vastane on teisest puust.

Treener Raul Reiter: Eelmine nädalavahetus ei olnud mänge. Sellest ka tingitud väike kangus. Ei saanud oma mängu kohe käima. Ka oma serv ei olnud täna oodatud tasemel.