Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
VÕRKPALL: Meeste esiliiga võit läks taas Tartusse

Meeste esiliigas lõppes kahe võiduni mängitav finaalseeria. Nädalavahetusel Tallinnas ja Tartus peetud finaalides alistas tartlaste PREMIUM 7 pealinlastest finaalivastase Liider/Välk 497 meeskonna kahel korral tulemustega 3:0. Ka mullu läks võit Tartusse samale võistkonnale, kes esines nime all AS RAIN.

Esiliiga kolmanda koha saatus on veel lahtine, sest Sylvester II ja Väätsa/Türi mängude seis on 1:1. (1:3 ja 3:2) ning otsustav mäng peetakse laupäeval, 01.aprillil 2006 kell 13.00 Väätsa Tervisekeskuses.

Esiliiga viiendale kohale mängivad Falck Pärnu VK II ja Narva SK Energia/Kalev vahel on mängude seis samuti 1:1 ja otsustav mäng peetakse laupäeval, 01.aprillil 2006 kell 13.00 Pärnu Rabahallis.

Võitjas võistkonnas PREMIUM 7 mängisid:
Rainer Vassiljev, Rain Koha, Tanel Uibo, Erik Mäekivi, Oliver Venno, Kristo Kollo, Alari Jõesaar, Raivo Simson, Madis Hünerson, Kristjan Kais, Ando Jukk, Harrys Puusepp. Treenerid Raivo Simson ja Rainer Vassiljev

Teise koha saavutanud LIIDER/VÄLK 497 võistkonnas mängisid:
Stig Rogenbaum, Meelis Nuut, Janek Hansen, Indrek Sang, Jaanek Hermet, Rannus Kukk, Arnold Õispuu, Mait Pärg, Kaarel Kais, Aimar Arak, Olari Kontram, Lembit Kukk, mängiv treener Kalev Lepp ja treener Janno Rogenbaum.

LIIDER/VÄLK 497 meeskonda toetasid hooaja jooksul Saue vald, ROLLTRANS OÜ ja AS PLEIONE.
27 Märts 2006
  Kommentaarid