Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere SK võitis võrkpalli superkarika

Eesti poiste B-vanuseklassi (s 1989. aastal ja hiljem) võrkpalli superkarikavõistluse võitjaks krooniti tänavu Rakvere spordikool.

Virulased alistasid laupäeval Tartus nelja parema meeskonna osalusel peetud lõppvõistluse poolfinaalis 3:0 Võru spordikooli ja olid finaalis 3:2 paremad Premium 7/Tartu võistkonnnast. Tartlased olid enne lõppkohtumist alistanud 3:2 Viljandi spordikooli.

Rakvere meeskonna treeneri Mati Meriranna sõnul kulges otsustav mäng väga tasavägises rütmis. Viimases viiendas geimis suutsid virulased oma paremuse aga selgelt maksma panna, minnes juhtima 11:1 ja võites geimi 15:2.

"Otsustav geim läks üle mõistuse edukalt. Seda tänu veatule servile ja heale blokile. Kokkuvõttes kiidaksin kogu võistkonna tegevust, et poistel oli veel varuks jõudu ja tahtmist pingutada," lausus Mati Merirand.

Superkarikavõistluste kahe parema mängija eriauhinnad teenisid Rakvere SK meeskonnast Hardi Paas ja Andri Lepik. Lisaks neile pärjati rakverlaste rivistuses võitjaks Kaarel Pomerants, Harri Palmar, Mihkel Merimaa, Kert Rang ja Uku Kalja.

Superkarikavõistluste kolmas koht kuulus Viljandi SK-le, kes alistas pronksimängus Võru SK 3:2.
24 Aprill 2006
  Kommentaarid