Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Jalgpallivõistlus tuleb lume kiuste

Teist päeva müttab Rakvere staadionil väike lumesahk-aiatraktor, et jalgpalli suurkohtumise VJK Rakvere-JK Pärnu Vaprus tarvis tuua paksu lumekihi alt välja roheline murukamar, kirjutab Virumaa Teataja.

Ilmataat mängis jalgpalluritele vingerpussi ning lumi sadas maha palju varem, kui Eesti jalgpalliliidu võistluskalendri koostajad seda arvata oskasid.

Nii sattus ohtu Eesti meeste jalgpalli karikavõistluste teise ringi mäng Rakvere staadionil, kus laupäeval, 11. novembril kell 13 on ajakava kohaselt vastamisi tänavu Eesti MV kolmandas liigas teise koha saanud ning teise liigasse tõusnud VJK Rakvere ja meistriliigas mängiv JK Pärnu Vaprus.

Poisid mänguvalmis

“Mäng on ajaloolise tähtsusega, sest nii kõrgel tasemel meeskonda Rakveres mängimas pole nähtud,” tähendas VJK Rakvere meeskonna treener ja klubi esimees Ain Mets. “Seepärast ei soovinud me mängu mujale üle viia ning Rakvere spordikeskusega kooskõlastatult otsustasime platsi väiketraktoriga lumest puhtaks lükata.”
10 November 2006
  Kommentaarid