Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Aeroci pallurid seljatasid karikamängus Upexi

Aeroc Rakvere võrkpallimeeskond tegi kolmapäeval kodusaalis Eesti võrkpalli karikavõistluste avamängus Tallinna Upex LS võistkonnaga puhta töö, võites külalisi tulemusega 3:0, kirjutab Virumaa Teataja.

Esimese geimi võitsid eksimatult mänginud Rakvere noorukesed pallurid käputäie pöidlahoidjate toetusel suurelt 25:10, teises läks mäng pingelisemaks: esiliigas võistleva Upex LS koosseisu kuuluvad staa˛ikad pallurid, kelle hulgas ka kunagised Eesti tipud, panid kohati oma kogemuse maksma ega lasknud rakverlasi pikalt eest ära. Geimi võitis siiski Rakvere 25:20.

Kolmandat geimi alustasid külalised võidujanuselt, minnes kolme-nelja punktiga ette ning hoides seda vahet mõnda aega. Siis pääses aga Rakvere võrgupoiste suurem meisterlikkus maksvusele ning seegi geim läks Rakverele 25:20. Kogu mäng võideti tulemusega 3:0.

Peatreener Mati Meriranna sõnul oli nii ülekaaluka võiduga arvestatud, sest meeskondade taseme vahe oli teada. “Eesmärgiks oli anda selles kohtumises mänguvõimalus erinevatele mängijatele ja nii käisid platsil Andrus Palberg, Hendrik Kurik, Martti Juhkami, Hardi Paas, Timo Tehvo, Mait Murs,” rääkis Merirand.

Terve mängu tegid kaasa kapten Elia Lulla, Reimo Rannar ja Ilmar Mõtus, liberona oli platsil Raigo Tatrik.

Korduskohtumine Upexiga peetakse Tallinnas tuleval teisipäeval. Selle paari võitja pääseb edasi teise ringi. Seal on vastaseks Võru VK, kellega Rakvere pallurid sel hooajal veel kohtunud pole.

Sel nädalavahetusel on Lääne-Virumaa võrkpallipublikul võimalus spordihallis kaasa elada Schenkeri liiga mängudele, kus Aeroc Rakvere võõrustab Läti meeskondi. Laupäeval kell 17 on Aeroc vastamisi Schenkeri liiga mulluse võitja Poliurs/ Biolariga, pühapäeval kell 15 on samas vastaseks SK ELVI/Kuldiga meeskond.
10 November 2006
  Kommentaarid