Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere Kutsekeskkool leppis karikafinaalis teise kohaga

Kolmapäeval Tartus peetud Eesti kutseõppeasutuste karikavõistluste finaalturniiril korvpallis pälvis esikoha Pärnumaa Kutsehariduskeskus, kes alistas otsustavas mängus 78:74 Rakvere Kutsekeskkooli. Viimastele oli see kogu turniiri vältel ainsaks kaotuseks.

Finaalvõistluse kahes esimeses kohtumises alistas õpetaja Riho Kanguri juhendatud Rakvere Kutsekeskkool 89:56 Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakooli ning 81:60 Eesti Mereakadeemia Merekooli.

Tuleva aasta suvel tõenäoliselt Leedus peetavatele kolme Balti riigi kutseõppeasutuste koondiste meistrivõistlustele said kutse esindada Eestit Rakvere Kutsekeskkooli õppurid Taago Pikas, Karlis Karm ja Steve Käro.

Kui Pikas tegeleb aktiivse korvpallimänguga Hito/Askele meeskonna rivistuses Eesti esiliiga meistrivõistlustel, siis Karm ja Käro kuuluvad meistriliiga klubi BC Rakvere Tarvas hingekirja.
23 November 2006
  Kommentaarid