Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Rakvere spordihallis jagatakse jalgpalli- ja korvpallitarkust

Kolmapäeval, 6. detsembril algusega kell 12 toimub Rakvere spordihallis õppepäev-seminar koolide kehalise kasvatuse õpetajatele, noortetreenerite ja spordiaktivistidele.

Tegemist on kahte populaarsemat spordiala (jalgpall ja korvpall) ning kahe naabermaakonna (Ida- ja Lääne-Virumaa) koole ühendava noorte pallimänguliiga "Võrgud sahisema" õppepäevaga, kust saab nii teoreetilisi kui ka praktilisi näpunäiteid.

Õppepäeval jagavad oma teadmisi Audentese Spordikooli korvpalli treener-õpetajad ja ühtlasi Dalkia/Nybiti korvpallimeeskonna treenerid Alar Varrak ja Üllar Kerde ning Eesti U17-vanuseklassi noormeeste jalgpallikoondise treener Viktor Mets.

Näidistundidele järgneb kell 15.30 Lääne- ja Ida-Virumaa IV-VI klasside õpilastele mõeldud pallimänguliiga “Võrgud sahisema” koostöölepingu allkirjastamine.

Kahe peasponsori, Hansapanga ja Bono, toetusel ning Eesti Jalgpalli Liidu ja Eesti Korvpalliliidu kaasabil startiva Eestis ainulaadse pallimänguliiga korraldajateks on Rakvere Spordikeskus koostöös Virumaa Pallimängude Kooli ja Ida-Virumaa Spordiliiduga.
04 Detsember 2006
  Kommentaarid