Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Lumetorm tegi korvpallimängudes korrektiive

Pühapäeval möllanud lumetorm ja sellest tingituna ülimalt keeruliseks muutunud liiklusolud sundisid edasi lükkama paar Rakveresse planeeritud korvpalli võistlusmängu.

Pidamata jäi pühapäeval nii Eesti noorte C2-klassi meistrivõistluste kohtumine Virumaa Pallimängude Kooli ja RSK sPORTKUNDA/Simuna vahel Rakvere spordihallis kui ka HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistluste matš Rakvere Bullsi ja Kirde Kaitseringkonna vahel Rahu hallis.

Kaitseväelased ei peljanud siiski ilmataati, vaid tegelesid usinalt lumetõrjega. Kirde Kaitseringkonna Pioneeripataljon avaldas valmisolekut abistada ka Rakvere linna oma tehnikaga lumekoristustöödel.

Kõigele vaatamata peeti aga Haljalas siiski ära Lääne-Viru korvpalli karikavõistluste otsustav veerandfinaalmäng, kus vastamisi olid kohalik RLV Massive ja Rakvere ViKe.

Kohtunike transpordiprobeemide tõttu plaanitust tund aega hiljem alanud kohtumise võitis RLV Massive 76:64, kuid nelja tugevama hulka lunastas kahe mängu kokkuvõttes üldskooriga 135:133 pääsu Rakvere ViKe.
24 November 2008
  Kommentaarid