Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
HAT-Auto Lääne-Viru MV korvpallis (seisuga 29.12)

HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlustel korvpallis saabus koos jõuludega ka väike mängupaus. Uuesti jätkatakse korvpallimatšidega juba 6. jaanuaril.

Teeme siinkohal kokkuvõtte kõigis kolmes liigas peetud viimastest mängudest ning tabeliseisudest.


TULEMUSED (HAT-Auto Lääne-Viru meistrivõistlused korvpallis)

Meistriliiga, 9. voor

R 12.12 Haljala/Vaala Keskus - Väike-Maarja ReinPaul 79:92
L 13.12 Simuna Ivax - Väike-Maarja Gümnaasium 119:54
P 14.12 Tamsalu Los Toros/Agrovarustus - MHV Consult 101:57
P 14.12 Vinni Tammed - Rakvere ViKe 52:89
P 21.12 RSK sPORTKUNDA - Hulja 79:78 la.

Meistriliiga turniiritabel (järjekorras on meeskonnad, mängud, võidud, kaotused, korvide vahe, punktid):

1. Simuna Ivax 9 9 0 827:570 (+257) 18
2. Tamsalu Los Toros/Agrovarustus 9 7 2 759:518 (+241) 16
3. Väike-Maarja ReinPaul 9 7 2 750:629 (+121) 16
4. Haljala/Vaala Keskus 9 6 3 692:654 (+38) 15
5. RSK sPORTKUNDA 9 6 3 658:629 (+29) 15
6. Rakvere ViKe 9 4 5 684:708 (-24) 13
7. Hulja 9 3 6 710:721 (-11) 12
8. MHV Consult 9 2 7 752:753 (-1) 11
9. Vinni SK Tammed 9 1 8 575:801 (-226) 10
10. Väike-Maarja Gümnaasium 9 0 9 376:768 (-392) 9

Esiliiga, 6. voor

K 17.12 Rakvere Bulls - Kirde Kaitseringkond 69:67

9. voor

R 12.12 Sõmeru - SK Aaspere 73:52
L 13.12 Rakvere Turuplatz - Simuna Artiston 70:67
L 13.12 RLV Massive - Väike-Maarja Päästekool 85:80
P 14.12 Rakvere SK/Tarvas - Kirde Kaitseringkond 113:59
P 14.12 Rakvere Bulls - Määri küla 0:20

Esiliiga turniiritabel:

1. RLV Massive 9 9 0 777:641 (+136) 18
2. Väike-Maarja Päästekool 9 7 2 714:566 (+148) 16
3. Simuna Artiston 9 7 2 741:653 (+88) 16
4. SK Aaspere 9 5 4 677:608 (+69) 14
5. Rakvere SK/Tarvas 9 5 4 765:736 (+29) 14
6. Sõmeru 9 4 5 566:588 (-22) 12
7. Rakvere Turuplatz 9 3 6 568:688 (-120) 12
8. Rakvere Bulls 9 3 6 505:559 (-54) 11
9. Määri küla 9 1 8 515:710 (-195) 10
10. Kirde Kaitseringkond 9 1 8 599:712 (-113) 10

Teine liiga, 8. voor

A-alagrupp

T 16.12 Rakvere Spordikeskus - Muuga 68:53
N 18.12 Simuna Ivax II - Tamsalu Los Toros/Royal Wheels 49:65
R 19.12 SK Rakke - BBP Company 59:71

B-alagrupp

T 09.12 GK Kinnisvara/Seesam Kindlustus - Rakvere Ametikool 54:47
L 13.12 RLV Massive II - ABB Kunda 47:85
T 16.12 Ferrel - ETR Builder/Kunda ÜG 93:89

Teise liiga turniiritabel, A-alagrupp:

1. BBP Company 8 8 0 637:361 (+276)16
2. Spordiklubi Rakke 8 6 2 571:445 (+126)14
3. Tamsalu Los Toros/Royal Wheels 8 4 4 465:450 (+15) 12
4. Rakvere Spordikeskus 8 4 4 485:552 (-67) 12
5. Simuna Ivax II 8 2 6 398:572 (-174) 10
6. Muuga 8 0 8 412:588 (-176) 8

B-alagrupp

1. ABB Kunda 8 7 1 559:402 (+157) 15
2. Ferrel 8 6 2 574:507 (+67) 14
3. GK Kinnisvara/Seesam Kindlustus 8 5 3 504:448 (+56) 13
4. ETR Builder/Kunda ÜG 8 5 3 589:568 (+21) 13
5. RLV Massive II 8 1 7 395:568 (-173) 9
6. Rakvere Ametikool 8 0 8 454:582 (-128) 8

AJAKAVA

Meistriliiga, 10. voor

T 06.01 (kell 19.15 Väike-Maarja sh) Väike-Maarja ReinPaul - MHV Consult
L 10.01 (kell 14 Väike-Maarja sh) Väike-Maarja Gümnaasium - Haljala/Vaala Keskus
L 10.01 (kell 16 Kadrina sh) Hulja - Simuna Ivax
P 11.01 (kell 14 Kunda sh) RSK sPORTKUNDA - Rakvere ViKe
P 11.01 (kell 17.30 Vinni sh) Vinni Tammed - Tamsalu Los Toros/Agrovarustus

Esiliiga, 10. voor

L 10.01 (kell 14 Rakvere, Rahu hall) Rakvere Turuplatz - SK Aaspere
L 10.01 (kell 19 Simuna sh) Määri küla - Kirde Kaitseringkond
P 11.01 (kell 15.30 Rakvere, Rahu hall) Rakvere SK/Tarvas - RLV Massive
P 11.01 (kell 17 Rakvere, Rahu hall) Rakvere Bulls - Sõmeru
T 13.01 (kell 19 Simuna sh) Simuna Artiston - Väike-Maarja Päästekool

Teine liiga, 9. voor

A-alagrupp

K 07.01 (kell 20 Tamsalu sh) Tamsalu Los Toros/Royal Wheels - Rakvere Spordikeskus
R 09.01 (kell 19 Väike-Maarja sh) BBP Company - Simuna Ivax II
R 09.01 (kell 19.30 Muuga sh) Muuga - SK Rakke

B-alagrupp

T 06.01 (kell 19 Kunda sh) ABB Kunda - GK Kinnisvara/Seesam Kindlustus
K 07.01 (kell 17.45 Kunda sh) ETR Builder/Kunda ÜG - RLV Massive II
T 13.01 (kell 18.30 Rakvere, Rahu hall) Rakvere Ametikool - Ferrel

HAT-Auto Lääne-Viru korvpalli meistri- ja karikavõistluste statistilised mänguprotokollid:

meistriliiga - http://www.rakverespordikeskus.ee/index.php?id=13229
esiliiga - http://www.rakverespordikeskus.ee/index.php?id=13237
teine liiga - http://www.rakverespordikeskus.ee/index.php?id=13238
karikavõistlused - http://www.rakverespordikeskus.ee/index.php?id=13665
29 Detsember 2008
  Kommentaarid